AutorkaBlogi to moje miejsce relaksu.

Dorosła panna spiesząca się do ślubu, która ukończyła takie szkoły jak Plastyk, obroniła dwa dyplomy (Fotografia i Historia Sztuki) i jeszcze kończy Warszawską Szkołę Filmową na kierunku Tworzenia Gier. Z zawodu Concept Artystka/Illustratorka - robię w branży gier i bardzo się z tego powodu szczycę. Wyrosłam w Pruszczu Gdańskim, ale obecnie wiodę życie już w Warszawie. Rysowanie i pisanie od zawsze były moimi pasjami. Nie wyobrażam sobie żyć bez tych obu hobby, a ponieważ mogę realizować je na co dzień zarówno w wolnym czasie, jak i w pracy, śmiało mówię, że jestem szczęśliwa i oprócz własnego mieszkania niczego mi w życiu nie brak. Kocham się rozwijać i marzę zapisać się na kartach historii, by nie przeminąć z wiatrem jak kolejna Aleksandra.

https://alexineskiba.blogspot.com/
https://www.artstation.com/alexineskiba

gg: 39251643

2 komentarze:

 1. Jesteś nega ciekawą osobą! (Odkryłam Amerykę... :v) Pod wieloma względami jestem podobna do ciebie.. tylko młodsza...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. * mega
   Niech ktoś pozbędzie się autokorekty...

   Usuń

Prawa autorskie

Wszelkie zamieszczone na stronie teksty, stanowią wyłączną własność ich autorki - LayaliN. Jakiekolwiek kopiowanie, zmienianie i rozpowszechnianie materiałów w celach innych niż użytek własny jest zabronione i podlega karze zgodnie z: Dz. U. Nr 24, poz 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
____
Obrazki zamieszczane w rozdziałach pochodzą z Internetu.

Obserwatorzy